Kontakt

kontakt heliotec

Tagi: kolektory słoneczne łódź, kolektory słoneczne warszawa, kolektory słoneczne łódzkie, kolektory słoneczne próżniowe,  kolektory słoneczne czy warto, kolektory słoneczne kiedy się zwrócą, kolektory słoneczne płaskie czy próżniowe, czy warto kupić kolektory słoneczne,  zasobnik ze stali nierdzewnej czy emaliowany, jak dobrać zasobnik CWU, zbiornik CWU, zbiorniki wody, kolektory słoneczne dla wspomagania C.O., zasobnik dwupłaszczowy, zasobnik biwalentny,  kolektory słoneczne na cały rok, kolektory słoneczne próżniowe z płaskim absorberem

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów – skontaktuj się z nami:

Heliotec – Kolektory Słoneczne, Zasobniki ze stali nierdzewnej C.W.U. i C.O.

Oddział Rawa Mazowiecka / biuro(at)heliotec.pl

Oddział Łódź / Telefon: 42 307 27 17

Region toruński – doradca techniczno-handlowy / Telefon: 783 878 086

e-mail: biuro@heliotec.pl

 Kolektory słoneczne

Wyświetl większą mapę

kolektory słoneczne Łódź, Kolektory słoneczne Rawa Mazowiecka , Kolektory słoneczne Skierniewice, pompy ciepła

Chcesz złożyć zamówienie lub masz pytania – napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego Kolektory Słoneczne Heliotec.

Zamówienia przyjmowane są za pomocą formularza kontaktowego. Zamówienia można składać przez cala dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty po godz. 12.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Zamówienia można składać również telefonicznie.

Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. Wysyłki realizowane są na terenie całego kraju. Wysyłki zagraniczne realizowane są zgodnie z harmonogramem międzynarodowych firm spedycyjnych.

Instalacje realizujemy na terenie całego kraju zgodnie z przyjętym wspólnie harmonogramem, szczególnie jeśli zdecydujesz się na instalację kolektorów słonecznych z dofinansowaniem 45% w ramach środków unijnych.

Odbierz prezent
Do każdego zamówienia powyżej 5000 zł, prezent o wartości minimum 500 zł gratis. Zapytaj o szczegóły.

 

[contact-form-7 id=”646″ title=”Formularz 1″]

Wysyłając zapytanie potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych, której administratorem jest firma Heliotec z siedzibą w Annosławiu 19, 96-232 Regnów. Dane są przetwarzane w celach marketingowych i serwisowych, a także dla nawiązania z Panią/Panem kontaktu dotyczącego promocji naszych produktów i usług. Heliotec może udostępniać te dane swoim przedstawicielom handlowym. Niniejszym informujemy również, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje w linku.

heliotec certyfikaty